Chcesz, by Twoje dziecko spędzało więcej czasu offline? Wypróbuj nasze pomysły i razem przełączcie się na real! *Partnerem Głównym kampanii jest Małopolska. Organizator: Towarzystwo Parku im. dra Henryka Jordana. Współorganizator: Barbara Nowak Małopolski Kurator Oświaty

Wolontariusze z naszej szkoły podczas trwania 28 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zebrali na terenie naszej miejscowości: 7 607,70 zł.
Za ofiarność - serdecznie dziękujemy !

Obraz może zawierać: tekst

Karnawał to czas balów i zabaw, którym towarzyszy muzyka i taniec. Przedszkolaki świetnie się bawiły w rytm muzyki porywającej do tańca oraz brały udział w różnych zabawach i konkursach. Dzieci miały okazję wspólnie zintegrować się na balu i spędzić czas w miłej atmosferze , a wspólna zabawa przyniosła im wiele radości.
Podczas balu graliśmy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ten bal był specjalny i "orkiestrowy". Dziękujemy wszystkim rodzicom i przedszkolakom za okazanie wielkiego serca, za każdy grosz, który wpadł do puszki na ten cel.
Dziękujemy Radzie Rodziców za poczęstunek zorganizowany dla dzieci oraz rodzicom za okazaną życzliwość, pomoc i współpracę.

 

Podkategorie

Strona 1 z 43

© Szkoła Podstawowa im. Romana Jabłońskiego w Łękawicy
Free Joomla! templates by Engine Templates | Documentation