Klasy

Wychowawczyni: Paulina Cibor

Grupa: 3-5 latki

 

 

Lp

 

Nazwisko i imię dziecka

 

1.

Adamczyk Helena

 

2.

Cibor Tymoteusz

 

3.

Elżbieciak Orest

 

4.

Knapik Mikołaj

 

5.

Kurek Lena

 

6.

Makówka Katarzyna

 

7.

Malczyk Julia

 

8.

Mamcarczyk Leon

 

9.

Matonóg Adam

 

10.

Mierzwa Alicja

 

11.

Okular Zofia

 

12.

Olszowska Matylda.

 

13.

Opyrchał Ignacy

 

14.

Pasternak Leon

 

15.

Piwowarczyk Filip

 

16.

Piwowarczyk Oliwia

 

17.

Rak Hubert

 

18.

Rusin Jakub

 

19.

Sośnicki Miłosz

 

20.

Sowiński Jakub

 

21.

Spyrka Jakub

 

22.

Stawowy Antonina

 

23.

Studnicka Wiktoria

 

24

Studnicka Emilia

 

25

Zając Wiktoria

Zerówka

Wychowawczyni: Agata Makówka

 

1

Basik Paulina
 

2

Batog Nadina 
 

3

Dębska Milena 
 

4

Glanowska Emilia 
 

5

Grajny Konrad
 

6

Jurecka Zuzanna
 

7

Jurka Piotr
 

8

Kazanecki Antoni
 

9

Łazarz Milena
 

10

Mirocha Franciszek
 

11

Mamcarczyk Lena
 

12

Tacu Victor
 

13

Sadzik Antoni
 

14

Szaflarski Wiktor

 

KLASA  1

Wychowawczyni: Edyta Kwartnik

 

1

Adamczyk Gabriel

 

2

Bajak Wojciech

 

3

Ćwiertka Maria

 

4

Gałęzowska Emilia

 

5

Gawełko Bartosz 

 

6

Grajny Karol

 

7

Jezutek Aurelia

 

8

Kos Marcin

 

9

Kozioł Kacper

 

10

Kumorowska Julia

 

11

Kurek Wiktor

 

12

Matonóg Aleksander

 

13

Niedziela Anna

 

14

Odrowąż Nadia

 

15

Praciak Patryk

  16 Studnicka Gabriela
 

17

Tacu Olivia

 

18

Warchał Jakub

 

KLASA II

Wychowawczyni: Izabella Kania

 

1

Bryndza Wiktoria

 

2

Budzowski Jakub

 

3

Dura Lena

 

4

Glanowski Gabriel

 

5    

Grajny Amelia

 

6

Jurka Paweł

 

7

Mamcarczyk Dominika

 

8

Mamcarczyk Helena

 

9

Okular Zuzanna

 

10

Potoczny Tomasz

 

11

Przybyłowicz Radosław

 

12

Rusin Adam

 

13

Sowiński Dawid

 

14

Studnicka Oliwia

 

15

Zabiegło Karol

 

KLASA III

Wychowawczyni: Teresa Studnicka

 

1

Adamczyk Wiktor

 

2

Batog Emilia

 

3

Bąk Anastazja

 

4

Ceremuga Kacper

 

5

Dębski Igor

 

6

Gawełko Szymon

 

7

Kazanecka Anatola

 

8

Kowalczyk Helena

 

9

Liszka Karolina

 

10

Mierzwa Dawid

 

11

Okręglicki Oliwier

 

12

Olszówka Elżbieta

 

13

Oremus Nikola

 

14

Piwowarczyk Jakub

 

15

Piwowarczyk Wojciech

 

16

Rajda Karol

 

17

Salamon Oliwia

 

18

Sośnicka Kamila

 

19

Srokosz Jakub

 

20

Turek Beata

 

21

Warchał Wiktoria

 

22

Włodarczyk Paweł

 

KLASA IV

Wychowawczyni: Barbara Leśniak

 

1

Adamczyk Nadia

 

2

Ceremuga Oskar

 

3

Cycoń Eryk

 

4

Jurczak Szymon

 

5

Kalata Kinga

 

6

Kosmyra-Bąk Klaudia 

 

7

Krok Zuzanna Kinga

 

8

Liszka Zuzanna Julia

 

9

Makówka Miłosz

 

10

Mamcarczyk Jan

 

11

Okrzos Zofia 

 

12

Paczyńska Anna

 

13

Piętoń Izabela

 

14

Potoczny Anna

 

15

Stawowy Adam

 

15

Targosz Emilia

 

 

KLASA V

Wychowawczyni: Magdalena Dukiewicz - Jurka

 

1

Adamczyk Kamil

 

2

Adamczyk Karina

 

3

Bajak Marcin

 

4

Bartczak Wiktor 

 

5

Brudny Bartłomiej 

 

6

Denko Maja

 

7

Gałęzowska Julia

 

8

Gradzi Maria

 

9

Grajna Milena

 

10

Grajny Blanka

 

11

Korzeniowski Oliwier

 

12

Kruk Oliwia

 

13

Książek Emilia

 

14

Okręglicka Natalia

 

15

Okręglicki Fabian

 

16

Okręglicki Miłosz 

 

17

Studnicki Alan 

 

KLASA VI

Wychowawczyni: Anna Kasiarz

 

1

Adamczyk Kacper

 

2

Adamczyk Kacper

 

3

Adamczyk Zofia

 

4

Krok Kacper Mateusz

 

5

Makówka Aleksandra

 

6

Mierzwa Patrycja

 

7

Niedziółka Lena 

 

8

Nogala Maciej

 

9

Partyka Jakub

 

10

Piwowarczyk Julita

 

11

Skowron Amelia

 

12

Srokosz Dawid

 

13

Studnicki Piotr

 

14

Turek Karolina

 

15

Widlarz Maja

 

16

Włodarczyk Piotr 

 

KLASA VII

Wychowawczyni: Marta Okręglicka / Dybał Patrycja

 

1

Biłko Oskar Piotr

 

2

Cycoń Oskar

 

3

Jarosz Małgorzata

 

4

Kowalczyk Otylia Maria

 

5

Łazarz Patrycja

 

6

Łęcki Daniel Tomasz

 

7

Nogala Wojciech

 

8

Okręglicki Jowita

 

9

Rajda Zofia Agnieszka

 

10

Stawowy Gabriela

 

11

Targosz Oliwier

 

12

Wdowik Szymon

 

13

Woźnicki Piotr

 

KLASA VIII

Wychowawczyni: Maria Kruk

 

1

Adamczyk Karol

 

2

Brudny Kacper

 

3

Dura Tomasz

 

4

Jabłońska Emilia

 

5

Kupczyk Kamil

 

6

Mamcarczyk Igor

 

7

Mamcarczyk Olga

 

8

Partyka Julia

 

9

Sadzik Dariusz

 

10

Studnicki Michał

 

11

Szczurek Marcin

 

12

Talaga Nikola

 

13

Tatar Wiktor

 

14

Worytko Filip

 

15

Zawiła Ewelina

 

 

 

© Szkoła Podstawowa im. Romana Jabłońskiego w Łękawicy
Free Joomla! templates by Engine Templates | Documentation