Konkursy

KONKURSY PRZEDMIOTOWE I TEMATYCZNE

 

  

Małopolski Konkurs Historyczny – Zestawienie punktów

Imię i nazwisko

Ilość punktów

Procent

Nikola Talaga

17/90

19

Mamcarczyk Olga

27/90

30

Mamcarczyk Igor

27/90

30

Partyka Julia

40/90

44

Jabłońska Emilia

21/90

23

Mamcarczyk Bartosz

33/90

37

Bucka Martyna

31/90

34

Adamczyk Karol

27/90

30

Pływacz Zofia

51/90

57  ( Praca zakwalifikowana do weryfikacji do etapu rejonowego zabrakło 4 punkty)

 

 

Małopolski Konkurs z Języka Polskiego

Imię i nazwisko

Ilość punktów

Procent

Zofia Pływacz

48

80

Marlena Adamczyk

41

68

Martyna Bucka

41

68

Olga Mamcarczyk

36

60

Kamil Nowak

35

58

Julia Partyka

35

58

Emilia Jabłońska

18

30

 

Zofia Pływacz zakwalifikowała się do etapu rejonowego, a następnie do etapu wojewódzkiego.

 

 

 

Małopolski Konkurs Matematyczny

Imię i nazwisko

Ilości punktów

procent

Kamil Nowak

23

58

 

Igor Stawowy

18

45

Igor Mamcarczyk

15

38

Wiktoria Cycoń

14

35

Kacper Odrowąz

13

33


Kamil Nowak uzyskał 23 punkty- zabrakło mu jednego punktu do zakwalifikowania się do rejonu.

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

Imię i nazwisko

Ilość punktów

Procent

Zofia Pływacz

48/80

60

Kamil Nowak

25/80

31,3

Nikola Piwowarczyk

25/80

31,3

 

Małopolski Konkurs  Fizyczny

Imię i nazwisko

Liczba punktów

procent

Bartosz Mamcarczyk

4

9

 

W Olimpiadzie  Wiedzy Archimedes -  Polonica. Plus brało udział 40 uczniów

Z klasy IV ( 4 uczniów):

  1. Blanka Grajny- 92 p.( laureat II stopnia)
  2. Emilia Książek- 52p.
  3. Miłosz Okręglicki- 52p.
  4. Oliwier Korzeniowski- 76 p.

Z klasy V ( 10 uczniów):

  1. Patrycja Mierzwa-72p.
  2. Maciej Nogala- 84 p. ( laureat IV stopnia)
  3. Kacper Adamczyk- 72 p.
  4. Zofia Adamczyk-80 p. (laureat V stopnia)
  5. Lena Niedziółka-60 p.
  6. Aleksandra Makówka- 84 p. ( laureat IV)
  7. Karolina Ture 92 P. ( laureat II stopnia)
  8. Maja Widlarz- 56p.
  9. Amelia Skowron- 72 p.
  10. Piotr Włodarczyk-76p.

Z klasy VI ( 8 uczniów):

  1. Oskar Cycoń-80 p. ( laureat V stopnia)
  2. Oskar Biłko- 76 p.
  3. Wojciech Nogala-64 p.
  4. Piotr Woźnicki-68 p.
  5. Jowita Okręglicki-84 p. ( laureat IV stopnia)
  6. Patrycja Łazarz-72 p.
  7. Małgorzata Jarosz-48 p.
  8. Oliwier Targosz-56 p.

Z klasy VII ( 8 uczniów):

  1. Emilia Jabłońska-48 p.
  2. Olga Mamcarczyk -52 p.
  3. Nikola Talaga-44 p.
  4. Julia Partyka-60 p.
  5. Karol Adamczyk-48 p.
  6. Igor Mamcarczyk-60 p.
  7. Michał Studnicki- 60 p.
  8. Filip Worytko-72 p.

Z klasy VIII (10 uczniów):

  1. Marlena Adamczyk- 52 p.
  2. Martyna Bucka-56 p.
  3. Wiktoria Cycoń-52 p.
  4. Bartosz Mamcarczyk-44 p.
  5. Kamil Nowak-68 p.
  6. Kacper Odrowąż-52 p.
  7. Nikola Piwowarczyk-64  p.
  8. Julia Salamon-52 p.
  9. Zofia Pływacz-64 p.
  10. Igor Stawowy- 60 p.

 

W Olimpiadzie  Wiedzy Archimedes - Historia. Plus brało udział 29 uczniów

 

Klasa IV

  1. Fabian Okręglicki- 56 p.
  2. Miłosz Okręglicki-  80 p. ( laureat V stopnia)
  3. Blanka Grajny 84 p. (laureat IV stopnia)

Klasa V

  1. Lena Niedziółka - 52 p.  
  2. Patrycja Mierzwa -56 p.
  3. Piotr Studnicki-     56 p.
  4. Zofia Adamczyk-  76 p.
  5. Karolina Turek 72 p.  
  6. Maciej Nogala- 80 p. ( laureat V stopnia) 
  7. Aleksandra Makówka- 84 p.– ( laureat IV stopnia)
  8. Jakub Partyka-  88 p. ( laureat III stopnia)

 

 

Klasa VI

  1. Piotr Woźnicki- 52 p.
  2. Zofia Rajda- 52 p.  
  3. Patrycja Łazarz-  56 p. 
  4. Oskar Biłko- 56 p.
  5. Oliwier Targosz- 68 p.  
  6. Wojciech Nogala -72 p. 
  7. Jowita Okręglicki -72 p.  
  8. Oskar Cycoń- 80 p. ( laureat V stopnia)  

Klasa VII

  1. Nikola Talaga- 20 p.
  2.   Igor Mamcarczyk- 36 p. 
  3. Filip Worytko -36 p. 
  4. Emilia Jabłońska- 40 p.  
  5. Olga Mamcarczyk- 48 p.
  6. Karol Adamczyk-  48 p.  
  7. Julia Partyka -64 p. 

Klasa VIII

  1. Martyna Bucka- 36 p.
  2. Bartosz Mamcarczyk - 44 p.
  3.   Zofia Pływacz- 60 p. 

W Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Lingua Plus wzięło udział 18 uczniów:

Klasa V:

  1. Lena Niedziółka- 68 p.
  2. Kacper Adamczyk- 80p. ( laureat V stopnia)
  3. Karolina Turek – 84 p. ( laureat IV stopnia)
  4. Maciej Nogala- 88p.  ( laureat III stopnia)
  5. Zofia Adamczyk – 88 p. ( laureat III stopnia)

Klasa VI:

  1. Oskar Cycoń- 56 p.
  2. Piotr Woźnicki- 72 p.
  3. Wojciech Nogala- 84 p.( laureat IV stopnia)
  4. Oskar Biłko – 88 p. ( laureat III stopnia)
  5. Szymon Wdowik – 100p. laureat I stopnia z wyróżnieniem

Klasa VII:

  1. Karol Adamczyk- 48 p.
  2. Nikola Talaga- 60p.
  3. Filip Worytko – 80 p. ( laureat V stopnia)

Klasa VIII:

  1. Nikola Piwowarczyk- 60 p.
  2. Kacper Odrowąż- 64 p.
  3. Kamil Nowak – 84 p. ( laureat IV stopnia)
  4. Igor Stawowy -88 p. ( laureat III stopnia)
  5. Zofia Pływacz – 100 ( laureat z wyróżnieniem)

W Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Matematyka Plus wzięło udział 21 uczniów:

Klasa III:

  1. Oskar Ceremuga- 28 p.
  2. Eryk Cycoń- 80 p ( laureat V stopnia)
  3. Zofia Okrzos- 92 p. ( laureat II stopnia)

Klasa IV:

  1. Oliwier Korzeniowski-  60 p.

Klasa V:

  1. Lena Niedziółka- 44p.
  2. Dawid Srokosz- 64 p.
  3. Maciej Nogala – 72p.
  4. Karolina Turek – 92 p. ( laureat II stopnia)

Klasa VI:

  1. Małgorzata Jarosz- 44 p.
  2. Oliwier Targosz- 52 p.
  3. Piotr Woźnicki- 56p.
  4. Daniel Łęcki – 60 p.
  5. Wojciech Nogala- 76 p.
  6. Oskar Biłko- 84p. ( laureat IV stopnia)
  7. Oskar Cycoń – 92 ( laureat II stopnia)
  8. Szymon Wdowik – 96p. ( laureat I stopnia)

Klasa VII:

  1. Igor Mamcarczyk- 64p.

Klasa VIII:

  1. Kacper Odrowąż- 32 p.
  2. Bartosz Mamcarczyk- 36 p.
  3. Igor Stawowy- 44 p.
  4. Kamil Nowak- 80p. ( laureat V stopnia)
© Szkoła Podstawowa im. Romana Jabłońskiego w Łękawicy
Free Joomla! templates by Engine Templates | Documentation