
Rozstrzygnięcie Szkolnego Turnieju Szachowego
19 czerwca odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom Szkolnego Turnieju Szachowego. W rozgrywkach wzięło udział 23 uczniów, którzy rozegrali łącznie 58 emocjonujących partii. Turniej był okazją do rozwijania umiejętności strategicznego myślenia, koncentracji oraz zdrowej rywalizacji.
Laureaci turnieju w poszczególnych kategoriach wiekowych:
Klasy 1–3
Tymon Adamczyk
Matylda Olszowska
Mikołaj Bąk
Klasy 4–5
Tomasz Leńczowski
Piotr Jurka, Antoni Kazanecki
Paulina Basik
Klasy 6–7
Tomasz Potoczny
Paweł Jurka
Gabriel Adamczyk
Klasa 8
Szymon Gawełko
Wojciech Piwowarczyk
Anatola Kazanecka
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie, sportową postawę oraz wysoki poziom rozgrywek. Szczególne gratulacje kierujemy do zwycięzców poszczególnych kategorii.
Życzymy wszystkim młodym szachistom dalszych sukcesów i rozwijania swojej pasji do królewskiej gry.