Szkoła

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2019

W dniu dzisiejszym (11.01.2019) w naszej szkole odbyła się impreza połączona z licytacją plakatu i serduszek WOŚP. Uzbieraliśmy kwotę 1678, 50 zł. Finał akcji odbędzie się w niedziele, gdzie wolontariusze z naszej szkoły wraz z opiekunami będą zbierać datki przed kościołem w Łękawicy.
Zapraszamy do wsparcia akcji WOŚP!!!
Wolontariat szkolny
{gallery}galeria/galeria2018/WOSP{/gallery}
admin
0