Dziękujemy

Dziękujemy Pani Aleksandrze Bylica-Strojny z Bielska Białej za wsparcie, otrzymaliśmy wczoraj dwa stojaki na rowery, cztery tablice ścienne, dwie gabloty oraz krzesła, jeszcze raz […]