• (033) 879-77-26
  • splekawica@gmail.com
  • Łękawica 19; 34-124

Rok szkolny 2023/2024

Klasa II

Wychowawczyni: Izabella Kania

1Helena Adamczyk
2Jan Bartkowski
3Milena Dębska
4Orest Elżbieciak
5Emilia Glanowska
6Milena Łazarz
7Lena Mamcarczyk
8Milena Oleksy
9Filip Piwowarczyk
10Jakub Rusin
11 Aleksandra Słupska
12Jakub Sowiński
13Antonina Stawowy
14Wiktor Szaflarski

Klasa III

Wychowawczyni: Teresa Studnicka

1Basik Paulina
2Batog Nadina 
3Grajny Konrad
4Jurecka Zuzanna
5Jurka Piotr
6Kazanecki Antoni
7Mirocha Franciszek
8Sadzik Antoni
9Tacu Victor

KLASA  IV

Wychowawczyni: Anna Kasiarz

1Adamczyk Gabriel
2Bajak Wojciech
3Bąk Klara
4Ćwiertka Maria
5Gałęzowska Emilia
6Gawełko Bartosz 
7Grajny Karol
8Jezutek Aurelia
9Kos Marcin
10Kozioł Kacper
11Kumorowska Julia
12Kurek Wiktor
13Matonóg Aleksander
14Niedziela Anna
15Odrowąż Nadia
16Praciak Patryk
17Studnicka Gabriela
18Tacu Olivia
19Warchał Jakub
20Wojtan Aleksandra

KLASA IV

Wychowawczyni: Małgorzata Nogala

1  Bartkowska Oliwia
2Bryndza wiktoria
3Budzowski Jakub
4Dura Lena
5Glanowski Gabriel
6    Grajny Amelia
7Jurka Paweł
8Mamcarczyk Dominika
9Mamcarczyk Helena
10Okular Zuzanna
11Potoczny Tomasz
12Przybyłowicz Radosław
13Sowiński Dawid
14Studnicka Oliwia
15Zabiegło Karol

KLASA VI

Wychowawczyni: Iwona Moćko

1Adamczyk Wiktor
2Batog Emilia
3Bąk Anastazja
4Ceremuga Kacper
5Dębski Igor
6Gawełko Szymon
7Kazanecka Anatola
8Kowalczyk Helena
9Lilianna Kwartnik
10Liszka Karolina
11Mierzwa Dawid
12Okręglicki Oliwier
13Olszówka Elżbieta
14Oremus Nikola
15Palyha Evelina
16Piwowarczyk Jakub
17Piwowarczyk Wojciech
18Salamon Oliwia
19Sośnicka Kamila
20Srokosz Jakub
21Turek Beata
22Warchał Wiktoria
23Włodarczyk Paweł

KLASA VII

Wychowawczyni: Maria Kruk

1Adamczyk Nadia
2Ceremuga Oskar
3Cycoń Eryk
4Jurczak Szymon
5Kalata Kinga
6Kosmyra-Bąk Klaudia 
7Liszka Zuzanna Julia
8Makówka Miłosz
9Mamcarczyk Jan
10Okrzos Zofia 
11Paczyńska Anna
12Piętoń Izabela
13Potoczny Anna
14Stawowy Adam
15Targosz Emilia

KLASA VIII

Wychowawczyni: Magdalena Dukiewicz – Jurka

1Adamczyk Kamil
2Adamczyk Karina
3Bajak Marcin
4Bartczak Wiktor 
5Brudny Bartłomiej 
6Denko Maja
7Gałęzowska Julia
8Gradzi Maria
9Grajna Milena
10Grajny Blanka
11Korzeniowski Oliwier
12Kruk Oliwia
13Okręglicka Natalia
14Okręglicki Fabian
15Okręglicki Miłosz 
16Studnicki Alan 

KLASA VIII

Wychowawczyni: Anna Kasiarz

1Adamczyk Kacper
2Adamczyk Kacper
3Adamczyk Zofia
4Makówka Aleksandra
5Mierzwa Patrycja
6Niedziółka Lena 
7Nogala Maciej
8Partyka Jakub
9Piwowarczyk Julita
10Skowron Amelia
11Srokosz Dawid
12Studnicki Piotr
13Turek Karolina
14Widlarz Maja
15Włodarczyk Piotr 
Skip to content