Sztafetowe biegi przełajowe

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

W dniu 28 września na stadionie LKS Żarek Stronie odbył się gminny etap sztafetowych biegów przełajowych. Naszą szkołę reprezentowały trzy zespoły. W ramach Igrzysk Dzieci (klasy IV- VI) rywalizowała drużyna dziewcząt (Jowita Okręglicki, Małgorzata Jarosz, Julia Partyka, 
Otylia Kowalczyk, Julita Piwowarczyk, Emilia Jabłońska, Aleksandra Makówka, Ewelina Zawiła, Gabriela Stawowy i Nikola Talaga) oraz chłopców (Oskar Biłko, Daniel Łęcki, Igor Mamcarczyk, Piotr Włodarczyk, Oliwier Targosz, Piotr Studnicki, Piotr Woźnicki, Marcin Szczurek, Filip Worytko i Szymon Wdowik). Oba zespoły zajęty pierwsze miejsca i będą reprezentować naszą szkołę w etapie powiatowym, który odbędzie się już w najbliższą środę na stadionie 
MKS Skawa Wadowice. Natomiast w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (klasy VII i VIII) do zmagań przystąpiła nasza drużyna dziewcząt (Emilia Potoczny, Martyna Bucka, Martyna Budzowska, Klaudia Mamcarczyk, Gabriela Basik, Julia Studnicka, Emilia Kalemba, Marlena Adamczyk, Julia Salamon, Wiktoria Cycoń i Nikola Piwowarczyk), która zajęła czwarte miejsce.

 Marta Okręglicka

 

{gallery}galeria/galeria2018/sport/sztafetowebiegiprzelajowe{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content