• (033) 879-77-26
  • splekawica@gmail.com
  • Łękawica 19; 34-124

Halowa piłka nożna

HALOWA PIŁKA NOŻNA
W poniedziałek (08.10.18.) w Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Stroniu odbył się gminny etap zawodów w halową piłkę nożną w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (klasy VII i VIII). Naszą szkołę reprezentowała drużyna dziewcząt (Bucka Martyna, Cycoń Wiktoria, Salamon Julia, Piwowarczyk Nikola, Basik Gabriela, Mamcarczyk Klaudia, Potoczny Emilia, Studnicka Julia) oraz chłopców (Mamcarczyk Bartosz, Odrowąż Kacper, Pawlik Konrad, Stawowy Igor, Czuba Damian, Korzeniowski Hubert, Mamcarczyk Sebastian, Talaga Łukasz). Natomiast we wtorek (09.10.18.) na tym samym etapie rozgrywek i w tej samej szkole, 
ale w ramach Igrzysk Dzieci (klasy IV- VI) naszą szkołę reprezentował również zespół dziewcząt (Makówka Aleksandra, Jarosz Małgorzata, Łazarz Patrycja, Okręglicki Jowita, Stawowy Gabriela, Mamcarczyk Olga, Partyka Julia, Talaga Nikola), a także chłopców (Studnicki Piotr, Biłko Oskar, Łęcki Daniel, Nogala Wojciech, Targosz Oliwier, Wdowik Szymon, Studnicki Michał, Worytko Filip). Mimo usilnych starań, nie udało nam się wywalczyć awansu do kolejnego etapu rozgrywek.

{gallery}galeria/galeria2018/sport/halowapilkanozna{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content