• (033) 879-77-26
  • splekawica@gmail.com
  • Łękawica 19; 34-124

Klasy

Rok szkolny 2022/2023

Klasa I

Wychowawczyni: Izabella Kania

1 Helena Adamczyk
2 Jan Bartkowski
3 Milena Dębska
4 Orest Elżbieciak
5 Emilia Glanowska
6 Milena Łazarz
7 Lena Mamcarczyk
8 Milena Oleksy
9 Filip Piwowarczyk
10 Jakub Rusin
11 Jakub Sowiński
12 Antonina Stawowy
13 Wiktor Szaflarski

Klasa II

Wychowawczyni: Teresa Studnicka

1 Basik Paulina
2 Batog Nadina
3 Grajny Konrad
4 Jurecka Zuzanna
5 Jurka Piotr
6 Kazanecki Antoni
7 Mirocha Franciszek
8 Sadzik Antoni
9 Tacu Victor

KLASA  III

Wychowawczyni: Edyta Kwartnik

1 Adamczyk Gabriel
2 Bajak Wojciech
3 Bąk Klara
4 Ćwiertka Maria
5 Gałęzowska Emilia
6 Gawełko Bartosz
7 Grajny Karol
8 Jezutek Aurelia
9 Kos Marcin
10 Kozioł Kacper
11 Kumorowska Julia
12 Kurek Wiktor
13 Matonóg Aleksander
14 Niedziela Anna
15 Odrowąż Nadia
16 Praciak Patryk
17 Studnicka Gabriela
18 Tacu Olivia
19 Warchał Jakub
20 Wojtan Aleksandra

KLASA IV

Wychowawczyni: Patrycja Dybał

1 Bartkowska Oliwia
2 Bryndza wiktoria
3 Budzowski Jakub
4 Dura Lena
5 Glanowski Gabriel
6 Grajny Amelia
7 Jurka Paweł
8 Mamcarczyk Dominika
9 Mamcarczyk Helena
10 Okular Zuzanna
11 Potoczny Tomasz
12 Przybyłowicz Radosław
13 Rusin Adam
14 Sowiński Dawid
15 Studnicka Oliwia
16 Zabiegło Karol

KLASA V

Wychowawczyni: Marta Okręglicka

1 Adamczyk Wiktor
2 Batog Emilia
3 Bąk Anastazja
4 Ceremuga Kacper
5 Dębski Igor
6 Gawełko Szymon
7 Kazanecka Anatola
8 Kowalczyk Helena
9 Liszka Karolina
10 Mierzwa Dawid
11 Okręglicki Oliwier
12 Olszówka Elżbieta
13 Oremus Nikola
14 Palyha Evelina
15 Piwowarczyk Jakub
16 Piwowarczyk Wojciech
17 Rajda Karol
18 Salamon Oliwia
19 Sośnicka Kamila
20 Srokosz Jakub
21 Turek Beata
22 Warchał Wiktoria
23 Włodarczyk Paweł

 

KLASA VI

Wychowawczyni: Maria Kruk

1 Adamczyk Nadia
2 Ceremuga Oskar
3 Cycoń Eryk
4 Jurczak Szymon
5 Kalata Kinga
6 Kosmyra-Bąk Klaudia
7 Liszka Zuzanna Julia
8 Makówka Miłosz
9 Mamcarczyk Jan
10 Okrzos Zofia
11 Paczyńska Anna
12 Piętoń Izabela
13 Potoczny Anna
14 Stawowy Adam
15 Targosz Emilia

KLASA VII

Wychowawczyni: Magdalena Dukiewicz – Jurka

1 Adamczyk Kamil
2 Adamczyk Karina
3 Bajak Marcin
4 Bartczak Wiktor
5 Brudny Bartłomiej
6 Denko Maja
7 Gałęzowska Julia
8 Gradzi Maria
9 Grajna Milena
10 Grajny Blanka
11 Korzeniowski Oliwier
12 Kruk Oliwia
13 Okręglicka Natalia
14 Okręglicki Fabian
15 Okręglicki Miłosz
16 Studnicki Alan

KLASA VIII

Wychowawczyni: Anna Kasiarz

1 Adamczyk Kacper
2 Adamczyk Kacper
3 Adamczyk Zofia
4 Makówka Aleksandra
5 Mierzwa Patrycja
6 Niedziółka Lena
7 Nogala Maciej
8 Partyka Jakub
9 Piwowarczyk Julita
10 Skowron Amelia
11 Srokosz Dawid
12 Studnicki Piotr
13 Turek Karolina
14 Widlarz Maja
15 Włodarczyk Piotr

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content