• (033) 879-77-26
  • splekawica@gmail.com
  • Łękawica 19; 34-124

Najsprawniejszy uczeń klas VII-VIII

W dniu 15.11.2018. uczniowie Szkoły Podstawowej im. Romana Jabłońskiego w Łękawicy wzięli udział w Turnieju „O najsprawniejszego ucznia powiatu wadowickiego”, organizowanym dla klas VII – VIII. Zmagania miały miejsce w Zespole Szkół Publicznych w Kleczy Dolnej. Naszą szkołę reprezentowali: Wiktoria Cycoń, Emilia Potoczny, Igor Stawowy i Kamil Nowak. Zawody te polegały na pokonaniu dwóch sprawnościowych torów przeszkód. W pierwszym z nich uczestnicy biegli slalomem między tyczkami, kozłując piłkę koszykową. Drugi tor wyglądał następująco: przejście pod płotkiem lekkoatletycznym, przewleczenie szarfy sposobem górnym, 4 przeskoki zawrotne przez ławeczkę gimnastyczną, przewleczenie szarfy sposobem dolnym, przewrót w przód na materacu gimnastycznym. Uczestnicy przystępowali do rywalizacji boso. Uczniowie naszej szkoły w klasyfikacji drużynowej uplasowali się na 4 stopniu podium. Indywidualnie Igor Stawowy zajął 3 pozycję, natomiast Wiktoria Cycoń 5 miejsce.

{gallery}galeria/galeria2018/sport/sportowiec7_8{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content