• (033) 879-77-26
  • splekawica@gmail.com
  • Łękawica 19; 34-124

Turniej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”

Turniej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” W dniu 16.11.2018. uczniowie Szkoły Podstawowej im. Romana Jabłońskiego w Łękawicy wzieli udział w XIX edycji turnieju piłki nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. Rozgrywki miały miejsce na boisku Orlik w Wadowicach. W tych zawodach naszą szkołę reprezentowali: Oskar Biłko, Szymon Wdowik, Daniel Łęcki, Oliwier Targosz, Wojciech Nogala, Piotr Woźnicki, Piotr Studnicki, Kacper Adamczyk i Dawid Srokosz. Oprócz naszej drużyny do rywalizacji przystąpiły jeszcze trzy inne zespoły z terenu powiatu wadowickiego. W pierwszym meczu podjęliśmy reprezentację Publicznej Katolickiej Szkoły na Kopcu, zwyciężając 2:0. W drugim spotkaniu wynikiem 4:1 pokonaliśmy drużynę ze Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Westerplatte w Świnnej Porębie. Natomiast ostatni mecz rozegrany z zespołem ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Św. Królowej Jadwigi w Choczni zakończył sie wynikiem 6:2 dla nas. Gratulujemy sukcesu naszym uczniom i życzymy powodzenia na kolejnym etapie rozgrywek!

Marta Okręglicka

 

{gallery}galeria/galeria2018/sport/pilkanozna{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content