• (033) 879-77-26
  • splekawica@gmail.com
  • Łękawica 19; 34-124

Piłka siatkowa

W środę (28.11.2018.) w Szkole Podstawowej im. Romana Jabłońskiego w Łękawicy odbył się gminny etap zawodów w piłkę siatkową chłopców. 
W ramach Igrzysk Dzieci naszą szkołę reprezentowali: Oskar Biłko, Szymon Wdowik, Wojciech Nogala, Piotr Woźnicki, Oliwier Targosz, Daniel Łęcki, Michał Studnicki, Filip Worytko, Karol Adamczyk oraz Igor Mamcarczyk. Nasza drużyna stanęła do rywalizacji z zespołem ze Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Stroniu. To spotkanie zakończyło się dla nas zwycięstwem 2:1 oraz awansem do kolejnego etapu rozgrywek.
Natomiast w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej do rywalizacji przystąpiły cztery zespoły. Naszą szkołę reprezentowali: Damian Czuba, Hubert Korzeniowski, Łukasz Talaga, Jakub Mirocha, Igor Stawowy, Bartosz Mamcarczyk i Sebastian Mamcarczyk. W pierwszym spotkaniu podjęliśmy uczniów ze Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Stroniu, wygrywając 2:0. Mecz o pierwsze miejsce rozegraliśmy z zawodnikami z Gimnazjum im. rtm. Witolda Pileckiego w Zakrzowie, przegrywając 0:2. 
Ostateczna klasyfikacja przedstawia się nastepująco:
Igrzyska Dzieci:
I SP Łękawica
II SP Stronie
Igrzyska Młodzieży Szkolnej:
I Gimnazjum Zakrzów
II SP Łękawica
III SP Stronie
IV SP Dąbrówka

 

Marta Okręglicka

{gallery}galeria/galeria2018/sport/siatkowka{/gallery}

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content