Ach cóż to był za bal…

Bal karnawałowy w przedszkolu i w szkole

 

„Acha cóż to był za BAL…”
Dzisiaj w naszym przedszkolu gościliśmy przedszkolaków z Radoczy. Wszystkich serdecznie powitał pan Dyrektor. Wspólnie świętowaliśmy ten dzień karnawałowy i walentynkowy. Były konkursy, zabawy i niespodzianki. Wybraliśmy Króla i Królową balu oraz Super Walentego i Super Walentynkę 2019. Dużo radości i zabawy sprawiły dzieciakom niespodziewani goście dzisiejszej imprezy: Myszka Miki, Kubuś Puchatek oraz niesamowity Klaun. Atrakcją było również malowanie twarzy przez Panią Basię- dziękujemy. Podziękowania kierujemy również dla rodziców, za pomoc w przygotowaniu poczęstunku oraz dla Pana Jacka za wsparcie i zaangażowanie.
Dziękujemy wszystkim za te chwile…

 {gallery}galeria/galeria2018/balkarnawalowy_przedszkole{/gallery}

 

Zabawa Karnawałowa w szkole.

14 lutego, w Dniu Świętego Walentego odbyła się w naszej szkole zabawa karnawałowa dla uczniów. Od samego rana o dekorację sali gimnastycznej zadbali nauczyciele i uczniowie. Dzieci bawiły się wspaniale w kolorowej scenerii przy różnorodnej muzyce. Najmłodsi nie zawiedli w swej pomysłowości, dzięki czemu na balu nie zabrakło księżniczek, rycerzy, piratów, Spiderman`ów, czarodziejek oraz bohaterów dziecięcych powieści. Dodatkową atrakcją były konkursy i zabawy prowadzone przez naszych harcerzy i przedstawicieli SU, które dostarczyły mnóstwa radości. Dzieci chętnie wzięły udział również w zabawach sportowych. Dzisiejsze święto stało się okazją do wybrania „Super Walentynki” (Ola z kl. IV) i „Super Walentego” (Oskar z kl. V). Poczęstunek i napoje został przygotowany przez Radę Rodziców.

 {gallery}galeria/galeria2018/bal_szkola{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content