Igrzyska dzieci – piłka siatkowa

W ramach Igrzysk Dzieci w minioną środę (27.02.2019.) w Szkole Podstawowej im. Bohaterów Westerplatte w Świnnej Porębie odbył się międzygminny etap zawodów w piłkę siatkową chłopców. 
Naszą szkołę reprezentowali: Oskar Biłko, Szymon Wdowik, Wojciech Nogala, Piotr Woźnicki, Oliwier Targosz, Daniel Łęcki, Michał Studnicki, Filip Worytko, Karol Adamczyk oraz Igor Mamcarczyk.
Nasza drużyna stanęła do rywalizacji z zespołem gospodarzy oraz z uczniami ze Szkoły Podstawowejim. Tadeusza Kościuszki w Przytkowicach. Oba spotkania rozegrane z naszym udziałem były bardzo emocjonujące i zakończyły się dla nas zwycięstwem 2:1 oraz awansem do kolejnej, powiatowej fazy rozgrywek. Zawodnikom serdecznie gratulujemy sukceIsu i życzymy powodzenia na kolejnym szczeblu sportowych zmagań!

{gallery}galeria/galeria2018/sport/igrzyskadzieci_pilkasiatkowa{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content