Nauka narciarstwa w stacji Małe Ciche

Pierwszy dzień projektu „Nauka i popularyzacja narciarstwa zjazdowego” realizowanego przez Stowarzyszenie ALPS i Wójta Gminy Stryszów dla uczniów Naszej Szkoły, wspaniałe słońce, letnia temperatura, doskonałe humory, nauka i zabawa dla grupy dwudziestu uczniów w stacji Małe Ciche.

Drugi dzień projektu „Nauka i popularyzacja narciarstwa zjazdowego” realizowanego przez Stowarzyszenie ALPS i Wójta Gminy Stryszów dla uczniów Naszej Szkoły, jeszcze piękniejszy, warunki doskonałe, wszyscy proszą o więcej, niestety to tylko dwa dni, żal wracać, nowa grupa narciarzy z klasy czwartej gotowa do samodzielnej jazdy na stoku. Dziękujemy za wspólną pracę, dobre humory i i zdyscyplinowanie na stoku. Pani Patrycji dziękujemy za kawał dobrej roboty wykonanej na stoku. Do zobaczenia na stoku.
Dziękujemy Wójtowi Gminy Stryszów Panu Szymonowi Dumanowi za wsparcie projektu a Zarządowi Stowarzyszenia ALPS Wadowice za przygotowanie i przeprowadzenie projektu.

{gallery}galeria/galeria2020-2021/Narciarstwo{/gallery}

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content