• (033) 879-77-26
  • splekawica@gmail.com
  • Łękawica 19; 34-124
Przedszkole
Miesiąc luty obfitował w tematykę związaną z zawodami

Miesiąc luty obfitował w tematykę związaną z zawodami

Z tej okazji mieliśmy przyjemność gościć w naszym przedszkolu mamy, które swoimi talentami przybliżyły dzieciom wykonywane prace.

Zawód krawcowej dzieci poznały dzięki mamie Oliwki -Pani Kasi, która jako ekspert w tej dziedzinie zaprezentowała szycie na maszynie, pokazała przybory krawieckie oraz różnego rodzaju tkaniny. Na koniec Pani Kasia uszyła wszystkim dzieciom serduszka, które dzieci miały ozdobić i wypełnić specjalnym materiałem.

Mama Karolka i Julki Pani Żaneta- artystka – malarka opowiedziała dzieciom czym zajmuje się na co dzień

i jakie przedmioty są jej niezbędne w codziennej pracy. Pani Żaneta pokazała dzieciom różnicę między ciepłymi i zimnymi kolorami przedstawiając przy tym ciekawe zabawy. Na koniec namalowała piękny obraz Pani Wiosny, który będzie zdobił gazetkę naszego przedszkola.

Mama Ali – Pani Kasia z wieloletnim doświadczeniem i również niezwykłym talentem i wieloma zainteresowaniami pokazała dzieciom prace na drutach, dzierganie na szydełku, wyplatanie i pięknie wykonane różnymi technikami i sposobami torebki, ozdoby, sweterki i wiele innych rzeczy. ..Pani Kasia zrobiła na szydełku każdemu dziecku kwiatka, którym ozdobiły wykonane wcześniej serduszko.

Jesteśmy pełni podziwu wszystkich prac wykonanych i zaprezentowanych przez mamy przedszkolaków. Dziękujemy za zaangażowanie i za kształtowanie w dzieciach wrażliwości artystycznej…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content