• (033) 879-77-26
  • splekawica@gmail.com
  • Łękawica 19; 34-124
Szkoła
Łękawica ma talent!

Łękawica ma talent!

Dnia 5 marca 2023 roku w remizie OSP w Łękawicy odbył się występ najbardziej utalentowanych młodych przedstawicieli naszej gminy, w tym oczywiście naszej szkoły. Jako pierwsze, w choreografii cheerleaderek do utworu „Waka Waka” zaprezentowały się wszystkie uczennice klasy 8. Następnie zebrani widzowie mogli usłyszeć świetnie grających na gitarze Pawła Jurkę z klasy 4 oraz Blankę Grajny z klasy 7. Wykonali oni „Wish you were here” Pink Floyd oraz „Tempus Fugit”. Widowisko uświetnił także taneczny solowy występ Karoliny Liszki z klasy 5. W Sali można było podziwiać także prace plastyczne Zuzanny Liszki z klasy 6 zatytułowane” Kostek”, „Moje serce” oraz „Kwiaty nocą”. Wszystkie występy zostały nagrodzone gromkimi brawami.

Oby talenty naszych uczniów dalej się rozwijały i rozkwitały.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content