• (033) 879-77-26
  • splekawica@gmail.com
  • Łękawica 19; 34-124
Szkoła
PIŁKA RĘCZNA

PIŁKA RĘCZNA

W poniedziałek (17.04.2023.) w Zespole Szkolno- Przedszkolnym im. Tadeusza Kościuszki w Stroniu odbyły się gminne zawody w piłkę ręczną w ramach Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Naszą szkołę w grupie młodszej dziewcząt (klasy 4-6) reprezentowały: Nadia Adamczyk, Klaudia Kosmyra- Bąk, Anna Potoczny, Emilia Batog, Nikola Oremus, Oliwia Salamon, Kamila Sośnicka i Wiktoria Warchał. Natomiast w tej samej kategorii wiekowej chłopcy wystąpili w składzie: Oskar Ceremuga, Szymon Jurczak, Jan Mamcarczyk, Miłosz Makówka, Adam Stawowy, Kacper Ceremuga, Oliwier Okręglicki, Jakub Srokosz i Paweł Włodarczyk.

Reprezentacja naszej szkoły w starszej kategorii (klasy 7-8) przedstawiała się następująco: Kacper Adamczyk, Kacper Adamczyk, Maciej Nogala, Piotr Studnicki, Piotr Włodarczyk, Wiktor Bartczak, Oliwier Korzeniowski, Fabian Okręglicki i Miłosz Okręglicki.

Dziewczęta zajęły II miejsce, chłopcy z klas 4-6 miejsce III, a chłopcy z klas 7-8 miejsce IV.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content