Szkoła
Dzień Tabliczki Mnożenia

Dzień Tabliczki Mnożenia

XIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w tym roku odbywał się 17 listopada 2023. Nasza szkoła wzięła udział w tej akcji. Zostały powołane dwa zespoły eksperckie w składzie:

Pierwszy zespół pod opieką p. Marii Kruk (Anna Potoczny, Zuzanna Liszka, Nadia Adamczyk) oraz drugi zespół pod opieką p. Magdaleny Dukiewicz-Jurki (Natalia Okręglicka, Maja Denko, Blanka Grajny) sprawdzały wiedzę z zakresu tabliczki mnożenia uczniów naszej szkoły. Uczniowie klasy I i II wykazywali się wiedzą w zakresie dodawania i odejmowania liczb.

Uczniowie, którzy prawidłowo rozwiązali zadania lub odpowiedzieli na pytania częstowali się cukierkiem.

Do zabawy przyłączyli się również nauczyciele.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content