Przedszkole
„Bo karnawał jest od tego żeby bawić się na całego”

„Bo karnawał jest od tego żeby bawić się na całego”

Wszystkie dzieci z naszego przedszkola przeniosły się na Dziki Zachód gdzie odbywał się tegoroczny bal karnawałowy pod takim hasłem. Zabawy i konkursy były tematycznie związane z Dzikim Zachodem. Natomiast muzyka wprawiała w taneczny nastrój.

Podczas przerwy dzieci otrzymały soki oraz słodki poczęstunek i owoce aby zregenerować siły. Rozstrzygnięto także konkurs na najładniejsze przebranie oraz na Króla i Królowa balu????????????. Dzieci aktywnie wsparły akcję Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy wrzucając do puszki pieniążki, otrzymały czerwone serduszko. Zabawę umilił dzieciom Kubuś Puchatek i Osiołek . Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, a to było głównym celem tego balu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content