• (033) 879-77-26
  • splekawica@gmail.com
  • Łękawica 19; 34-124

Unihokej – etap powiatowy w ramach Igrzysk Dzieci

UNIHOKEJ
W czwartek (29.11.18.) w ramach Igrzysk Dzieci uczniowie naszej szkoły wzięli udział w powiatowych zawodach w unihokeja, które odbyły się w Szkole Podstawowej nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Andrychowie. Reprezentowała nas drużyna chłopców (Studnicki Michał, Worytko Filip, Biłko Oskar, Wdowik Szymon, Nogala Wojciech, Targosz Oliwier, Włodarczyk Piotr, Łęcki Daniel) oraz dziewcząt (Talaga Nikola, Partyka Julia, Jarosz Małgorzata, Kowalczyk Otylia, Okręglicki Jowita, Makówka Aleksandra, Piwowarczyk Julita). Jako pierwsi przystąpili do rywalizacji chłopcy i zmierzyli się z zespołem ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marii Konopnickiej w Andrychowie, wygrywając 2:0. Natomiast dziewczęta grając z drużyną z tej samej placówki, również odniosły zwycięstwo wynikiem 1:0. Kolejno rozegraliśmy spotkania z zespołami gospodarzy. Nasi chłopcy wygrali 3:2, a dziewczęta zremisowały 1:1. Tym samym reprezentacja chłopców z naszej szkoły wywalczyła tytuł mistrzów powiatu wadowickiego oraz awans do kolejnego etapu rozgrywek, które odbędą się już w najbliższy poniedziałek (3 grudnia) w Nowym Targu. Natomiast dziewczęta w tym turnieju uzyskały taką samą liczbę punktów co zespół gospodarzy, ale przegrały bilansem bramek. W związku z tym nasze reprezentantki zajęły drugie miejsce w powiecie, które niestety nie dało im awansu do kolejnego etapu.

Marta Okręglicka

{gallery}galeria/galeria2018/sport/unihokej_powiat_igrzyskadzieci{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content