• (033) 879-77-26
  • splekawica@gmail.com
  • Łękawica 19; 34-124

Piłka siatkowa dziewcząt

 W piątek (30.11.2018.) w Szkole Podstawowej im. Romana Jabłońskiego w Łękawicy odbył się gminny etap zawodów w piłkę siatkową dziewcząt. 

W ramach Igrzysk Dzieci naszą szkołę reprezentowały: Nikola Talaga, Julia Partyka, Olga Mamcarczyk, Patrycja Łazarz, Jowita Okręglicki, Otylia Kowalczyk, Małgorzata Jarosz, Gabriela Stawowy, Zofia Rajda. Nasza drużyna stanęła do rywalizacji z zespołem ze Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Dąbrówce. To spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0 dla naszych gości.
Natomiast w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej do rywalizacji przystąpiły cztery zespoły. Naszą szkołę reprezentowały: Emilia Potoczny, Julia Studnicka, Klaudia Mamcarczyk, Gabriela Basik, Martyna Bucka, Nikola Piwowarczyk, Wiktoria Cycoń, Zofia Pływacz. W pierwszym spotkaniu podjęliśmy uczennice z Gimnazjum im. rtm. Witolda Pileckiego w Zakrzowie, przegrywając po zaciętej rywalizacji 1:2. Mecz o trzecie miejsce rozegraliśmy z zawodniczkami ze Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Stroniu, wygrywając 2:0. 
Ostateczna klasyfikacja przedstawia się nastepująco:
Igrzyska Dzieci:
I SP Dąbrówka
II SP Łękawica
Igrzyska Młodzieży Szkolnej:
I Gimnazjum Zakrzów
II SP Dąbrówka
III SP Łękawica
IV SP Stronie

Marta Okręglicka

{gallery}galeria/galeria2018/sport/siatkowka_dziewczeta{/gallery}

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content