• (033) 879-77-26
  • splekawica@gmail.com
  • Łękawica 19; 34-124

Turniej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” – etap powiatowy

W dniu 7.12.2018. uczniowie Szkoły Podstawowej im. Romana Jabłońskiego w Łękawicy wzięli udział w etapie powiatowym turnieju piłki nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. Rozgrywki miały miejsce na boisku Orlik w Wadowicach. W tych zawodach naszą szkołę reprezentowali: Oskar Biłko, Szymon Wdowik, Daniel Łęcki, Oliwier Targosz, Wojciech Nogala, Piotr Woźnicki, Piotr Studnicki, Kacper Adamczyk i Dawid Srokosz. Oprócz naszej drużyny do rywalizacji przystąpiły jeszcze trzy inne zespoły z terenu powiatu wadowickiego. W pierwszym meczu podjęliśmy drużynę ze Stanisławia Dolnego, zwyciężając 5:0. Drugie spotkanie rozegraliśmy z zespołem z Łączan, przegrywając 3:6. Natomiast ostatni mecz z drużyną z Targanic, niestety również zakończył się zwycięstwem naszych rywali, tym razem 5:1. Ostatecznie zajęliśmy III miejsce w powiecie wadowickim.

Marta Okręglicka

{gallery}galeria/galeria2018/sport/pilkanozna_powiat{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content