• (033) 879-77-26
  • splekawica@gmail.com
  • Łękawica 19; 34-124

Odblaskowa Dyskoteka

16 października 2019 roku korytarz naszej szkoły został rozświetlony jasnym blaskiem. Wszystko za sprawą uczniów, którzy przyszli po południu na Odblaskową Dyskotekę zorganizowaną przez Samorząd Uczniowski. Każdy uczestnik musiał w jej trakcie mieć na sobie przynajmniej jeden odblaskowy znaczek. Niektórzy mieli ich jednak znacznie więcej, a byli wśród nich i tacy, którzy na tą okazję włożyli nawet wyjątkowo jaskrawe ubranie! Oprócz swobodnej zabawy przy muzyce nasz Samorząd z pomocą Harcerzy zorganizował liczne konkursy i zabawy. Wybraliśmy Najbardziej Odblaskowego Chłopaka i Dziewczynę. Zostali nimi Maciej Nogala oraz Oliwia Studnicka. Dzieci bardzo chętnie brały też udział w konkursie karaoke. Usłyszeliśmy takie przeboje jak „Hej Sokoły” czy „Jak dobrze nam zdobywać góry”. Na odważnych czekały słodkie nagrody. Nie mogło zabraknąć także wspólnych „Kaczuszek” i „Makareny”. Mamy nadzieję, że dzisiejsze wesołe popołudnie sprawi, że odblaski na stałe zagoszczą na plecakach i kurtkach naszych uczniów.

{gallery}odblaskowadyskoteka{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content